Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Çalışma Sistemimiz

Haberlerimiz
Çalışma Sistemimiz

Çalışma Sistemimiz

Gayrimenkul Satış / Kiraya Verme Başvurusu:
PREMIUM Emlak aracılığı ile satmak / kiraya vermek için web sitemiz üzerinden talep formunu doldurabilir 544 676 1822 numaralı telefondan ofisimizi arayabilirsiniz. Başvurunuz tarafımıza ulaştığında, Satmak ya da kiralamak istediğiniz mülkünüz o bölgedeki, Bölge uzmanı danışmanınız size hizmet vermek için yönlendirilecektir.

Randevu Oluşturulması:
Başvurunuz üzerine ilgili gayrimenkul danışmanınız, gayrimenkulünüzün satışı veya kiraya verilmesiyle alakalı ihtiyaçlarınızı belirlemek, taleplerinizi öğrenmek ve fiyat analizi yapabilmek amacıyla mülkünüzü yerinde görmek ve ziyaret etmek için randevu oluşturur.

Gayrimenkulünüzü Tanıma ve Tanışma Ziyareti:
Gayrimenkul danışmanımız belirlenen randevu günü ve saatinde mülkünüzü ziyaret eder ve satış / kiraya verme sürecinizdeki ihtiyaçlarınızı belirler. Bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda başarılı bir satış / kiraya verme süreci yaşayabilmeniz adına, mülkünüzün doğru fiyat ve rakip Pazar analizini yapabilmek, mülkünüze uygun pazarlama faaliyetlerini belirleyebilmek için mülkünüzün özelliklerini yerinde görerek gerekli tespitleri yapar ve görsel / yazılı notlarını alır.

Fiyat ve Rakip Pazar Analizi Sunum Ziyareti:
Mülkünüzü ziyaret ettikten sonra 1-3 gün içerisinde, ilgili bölge uzmanı gayrimenkul danışmanınız yakın çevrenizde mülkünüze emsal olabilecek son zamanlarda satılmış, uzun süredir satılamamış, şu anda satılık olan mülklerin fiyatlarını ve özelliklerini içeren rakip Pazar analizini, ihtiyacınıza uygun sürede satışını gerçekleştirebilmek adına mülkünüzün fiyat analizini hazırlar. Mülkünüze özel hazırlanan bu analizleri, size sunmak ve değerlendirmeniz için gayrimenkul danışmanınız sizi uygun olduğunuz zamanda ziyaret eder ve gerekli bilgilendirmeleri yapar.

Yetkilendirme:
Tarafınıza sunulan fiyat ve rakip Pazar analizini inceleyerek, gerekli değerlendirmeleri gayrimenkul danışmanınız ile yapar ve satış / kiraya verme sürecinizi planlayabilirsiniz. Bu süreci sizin yerinize yönetmek üzere “Premium Emlak Gayrimenkul Tic. San. Ltd. Şti” ile yetki belgesi imzalayarak, gayrimenkul danışmanınız, ihtiyacınıza uygun sürede satış / kiraya verme işleminizi sonuçlandırabilmek üzere en hızlı şekilde pazarlanması için çalışmalara hemen başlar.

Pazarlama Faaliyetleri:
Mülkünüzün ihtiyacınıza uygun sürede satışının / kiraya verilmesinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için, doğru fiyat analizinin ardından en önemli aşama, doğru ve etkin pazarlamadır. Pazarlama sürecinde ilk 1 ay çok önemlidir. Mevcut piyasada ve o anda bulunan potansiyel alıcıların ilgisi, doğru fiyatlı mülklere en yoğun olarak, pazarlama sürecinin ilk 1. Ayında görülür. İlgi 1. Aydan sonra giderek azalmaya başlar. Bu nedenle pazarlama sürecinin ve faaliyetlerinin iyi planlanması, doğru fiyatlandırılması ve yönetilmesi çok önemlidir. Yetkilendirdiğiniz gayrimenkul danışmanınız mülkünüz için uygun olan pazarlama faaliyetlerini belirler. Belirlenen faaliyetler doğrultusunda pazarlama takvimi ve planlamasını oluşturur, Uygular ve takibini yapar.

Mülk Sahibi Bilgilendirme ve İlerleme Raporları:
Mülkünüzün pazarlama süreci devam ederken, gayrimenkul danışmanınız tarafından sizin belirleyeceğiniz periyodlarda süreç, pazarlama faaliyetleri, gelen aramalar, yer göstermeler, teklifler, ilan gösterim sayıları hakkında bilgilendirilirsiniz. İlerleme raporları ile bilgilendirme: telefon, e-posta, whatsupp, sms ya da yüz yüze görüşme seçeneklerinden dilediğiniz yöntemlerle tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Alıcının Değerlendirilmesi ve Kaparo Alınması:
Pazarlama sürecinde gayrimenkul danışmanınız tarafından, mülkünüzle ilgilenen potansiyel alıcı / kiracı adaylarına gerekli bilgilendirmeler yapılır, mülkünüz gezdirilerek tanıtılır. Alıcı / Kiracı adayları mülkünüzü mevcut fiyatından satın almak / kiralamak isteyebilir veya kendi fiyat teklifini iletebilirler. Bu süreçte alıcı / kiracı adaylarından ciddi bir fiyat teklifi alınması halinde, bu bilgi mülk sahibine, değerlendirilmek üzere iletilir. İletilen teklifleri mülk sahibi olarak kabul edebilir, reddedebilir veya karşı teklif verebilirsiniz. Fiyat üzerinde anlaşma sağlandığında, alıcı / kiracı adayından kaparo alınır ve işlemlerin tamamlanması aşamasına geçilir.

Satış / Kiralama İşlemlerinin Tamamlanması:
PREMIUM Emlak Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi güvencesiyle yetkilendirilen gayrimenkul danışmanınız, alıcı / kiracı adayından kapora ve gayrimenkul alım & satım sözleşmesi düzenleyerek anlaşma sağlandıktan sonra hem alıcı / kiracı adayını, hem de mülk sahibini, işlemlerin tamamlanması için gerekli prosedürler hakkında bilgilendirir. Kiralama işlemlerinde, kiracı adayı ve mülk sahibi belirlenen gün ve saatte, ofisimizde bir araya gelerek kira sözleşmesini karşılıklı olarak imzalarlar ve kiralama işlemleri tamamlanır. Satış işlemlerinde ise, randevu oluşturulan gün ve saatte, ilgili tapu dairesinde tapu devir işlemleri ve ödeme yapılarak satış işlemi tamamlanır. Tüm işlemler tamamlanana kadar gayrimenkul danışmanınız, sürecin her aşamasında her iki tarafı da bilgilendirir ve işlemlerin güvenli bir şekilde sonuçlandırılmasını sağlar.

Müşteri Yorumları / Geri Bildirimleri
PREMIUM Emlak Lüleburgaz şubesi olarak, verdiği hizmetlerde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı her zaman ön planda tutar. Hizmet kalitemizi ve siz değerli müşterilerimiz memnuniyetini en üst seviyeye yükseltebilmemiz ve koruyabilmemiz adına yorum ve değerlendirmeleriniz bizim için çok önemli ve değerlidir. Bu nedenle satış / kiralama işlemleriniz tamamlandığınızda, ofisimizden ve gayrimenkul danışmanınızdan almış olduğunuz hizmetlerle ilgili sizden yorumlarınızı, geri bildirimlerinizi almaktan memnuniyet duyarız.

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları