Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Emlak Sektöründe PREMIUM Hizmet

Haberlerimiz
Emlak Sektöründe PREMIUM Hizmet

Emlak Sektöründe PREMIUM Hizmet

 ◆  Emlak Sektöründe PREMIUM Hizmet.

 ◆  Evinizi kısa sürede  satmak için nasıl bir çalışma yapacağız?

 ► Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile birlikte evinizi detaylı olarak analiz ediyor, lazer metre ile her odayı ölçülendirip profesyonel ekspertiz yapıyoruz. Ekspertiz detaylarında, gayrimenkulünüze benzeyen satılık portföyler, son iki yıl içinde satılmış olanları ve şuan satışta olan mülklerin detaylı bir piyasa değer tespitini hazırlayıp, rakip fiyatları belirliyoruz.

 ◆ “Etkin Pazarlama, Doğru Fiyat ve Hızlı Sonuç” ilkemiz ve tecrübeli gayrimenkul danışmanlarımız ile bu işin olmazsa olmazlarının yanında, İleri düzey teknolojinin her imkanından yararlanarak 360° 3D Sanal Tur ile evinizin her detayını aday müşterilere 3 boyutlu ön görseller sunuyor oturdukları yerden 10  dakika da portföyümüzü en ince ayrıntısına kadar inceleme fırsatı sunuyoruz.

 ◆ Evinizi uzun süredir satamıyorsanız, bunun iki nedeni olabilir.

  1. Mevcut piyasa kosulları göz ardı edilerek dogru fiyattan pazarlanmıyor olabilir.
  2. Evinizi potansiyel alıcılarla bulusması için gerekli tüm pazarlama faaliyetleri uygulanmıyor olabilir.

    PREMIUM Emlak Lüleburgaz ofisi olarak, gayrimenkul  danışmanlarımız, pazarlama faaliyetlerini üstlendiği gayrimenkulleriniz için, mülkünüze en uygun ve en doğru olan pazarlama faaliyetlerini seçer, uygular ve mülkünüzün en kısa sürede satışının gerçekleşmesi için maksimum tanıtımını ve en ektin olarak pazarlama faaliyetini gerçekleştirip, mülkünüzü kısa sürede çözüme kavuşturur.

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları