Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Pazarlama Faaliyetlerimiz

Haberlerimiz
Pazarlama Faaliyetlerimiz

Pazarlama Faaliyetlerimiz

Premium Emlak Tabelası / Branda

PREMIUM Emlak afiş, branda ve tabelası, gayrimenkulünüzün pazarlanması için 7/24 görsel etkili pazarlama faaliyetlerinin başında gelir. Mülkünüzün bulunduğu bölgede gezerek arama yapan alıcıların, bölgedeki komşularınızın ve yakınlarının, mülkünüzün satışından/kiralanmasından haberdar olmalarını sağlar. Marka bilinirliği en yüksek, kurumsal gayrimenkul firması olan PREMIUM Emlak brandaları, ciddi olmayan alıcı adaylarını büyük oranda eler ve ciddi alıcı adaylarının iletişime geçmesini sağlar.

Tüm Satılık Portföylerimize 360° Sanal Tur Çekimi

PREMIUM Emlak aracılığı ile gayrimenkulünüzü pazarlamanın en önemli avantajlarından birisi, ücretsiz 360° Sanal Tur ve Drone çekimidir. Ofisimiz, tüm satılık portföylerine 3D 360° Sanal Tur çekimi ve Drone çekimi ile ve pazarlama faaliyetlerimizde yer alan tüm ilan sitelerindeki ilanınızı, sanal tur ile yayınlar. Alıcı adayları ilan sitelerinde yalnızca mülkünüzün fotoğraflarını görmekle kalmaz, online olarak sanal tur ile mülkünüzü, içerisindeymiş gibi, tüm detaylarıyla oturdukları yerden kolayca gezebilirler. 3D 360° Sanal Tur, mülkünüzün pazarlaması için eşsiz bir pazarlama faaliyetidir. PREMIUM Emlak tüm portföylerini ücretsiz sanal tur çekimi ve Drone çekimi ile eşsiz ve ayrıcalıklı pazarlama faaliyeti ile mülkünüzü en kısa zamanda alıcı ile buluşturur.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Kaliteli, profesyonel fotoğraflar ile pazarlanan gayrimenkuller daha fazla ilgi çeker ve daha hızlı, daha kolay pazarlanır. Ciddi alıcılar az sayıda, kalitesiz fotoğraflı gayrimenkuller hakkında yeterince ön izlenim edinemez ve bu ilanlarla daha az ilgilenirler. Bu nedenle, gayrimenkulünüzü maksimum sayıda alıcıya tanıtabilmek için, PREMIUM Emlak ilanlarında kaliteli, yüksek çözünürlüklü, doğru açılardan çekilmiş profesyonel fotoğrafları kullanır ve ilanlardan maksimum alıcı çekmenizi sağlar.

https://premiumemlak.com.tr ilanı

Gayrimenkulünüzün ilanı PREMIUM Emlak ağına girilir. Yüksek ziyaretçi sayısına sahip https://premiumemlak.com.tr web sayfasında yayınlanır ve siteyi ziyaret eden alıcılara sunulur. PREMIUM Emlak ağına girilen ilanınız, aynı zamanda PREMIUM Emlak bünyesinde faaliyet gösteren tüm gayrimenkul danışmanlarına da açılmış olur ve tüm PREMIUM Emlak gayrimenkul danışmanları uygun alıcı adaylarına sizin mülkünüzü de sunabilir. Gayrimenkulünüzün satışı için PREMIUM Emlak'ı yetkilendirdiğinizde Türkiye'deki tüm PREMIUM Emlak gayrimenkul danışmanı portföyünüze alıcı adayı getirebilir.

https://sahibinden.com ilanı

Emlak sektörün önde gelen, en yüksek ziyaretçi sayısına sahip ilan sitelerinden olan https://sahibinden.com’da gayrimenkulünüzün ilanı yayınlanır. Çekilen profesyonel fotoğraflar öncelik sırasına göre siteye yüklenir. Aynı zamanda çekilen videolar da siteye yüklenerek, gayrimenkulün ön tanıtım aşaması tamamlanmış olur.

Portföy Özellikler Sayfası

Gayrimenkulünüze ait fotoğrafların, özelliklerin, açıklamaların yer aldığı özellikler sayfası hazırlanır ve gayrimenkulünüzü görmek isteyen ve ziyaret eden alıcı adaylarının her birisine verilir. Alıcı adayları genellikle birden fazla mülkü gezerler ve kararlarını, gezdikleri mülklerden kendi ihtiyaçlarına uygun olanları karşılaştırarak verirler. Mülkünüzü gezen alıcı adaylarına verilen gayrimenkulünüze ait özellikler sayfası, karar aşamasında sizin mülkünüzü, özelliklerini daha kolay hatırlamalarına yardımcı olur. Özellikler sayfası aynı zamanda gayrimenkulünüzün bulunduğu bölgede faaliyet gösteren, diğer etik çalışan emlak firmalarına ve çözüm ortaklarımıza mülkünüzü tanıtmak, potansiyel müşterilerine mülkünüzü de sunarak, paylaşımlı çalışmak üzere dağıtılır ve bu emlak ofisleri ve çözüm ortaklarımız da mülkünüze alıcı getirebilirler.

Portföy Video Tanıtımı

 Gayrimenkulünüzün tanıtım videosu hazırlanır ve ilanlarınız videolu ilan olarak yayınlanır. Videolu ilanlar daha fazla ziyaretçi alır ve ziyaretçilerin daha fazla ilgisini çeker. Aynı zamanda mülkünüzün tanıtım videosu sosyal medya hesaplarımızda da paylaşılır.

Portföy Video Tanıtımı

 PREMIUM Emlak kurumsal sosyal medya hesaplarımızda (Facebook, Twitter, Linkedin, İnstagram, Youtube) gayrimenkulünüzün ilanı, fotoğrafları, video tanıtımı yayınlanır. Sosyal medya hesaplarımızın ziyaretçileri, gayrimenkulünüze ait tanıtımımızı görürler ve ilgilerini çeken ilanlara alıcı olabilirler veya paylaşabilirler.

Bölgedeki Çözüm Ortaklarını Bilgilendirme

PREMIUM Emlak, etik kurallara bağlı çalışan, güvenilir tüm gayrimenkul / emlak firmaları ile çalışır. Gayrimenkulünüzü pazarlarken, bölgenizdeki diğer güvenilir tüm emlak firmalarına: Lüleburgaz’da 125 ad. ve Kırklareli ve ilçelerindeki 320 ad. Yetki Belgeli Emlak Firmalarına bilgilendirme yapılır ve uygun alıcı / kiracı adayları olması durumunda yönlendirmeleri konusunda iş birliğine gidilir. Böylece PREMIUM Emlak ile gayrimenkulünüzün pazarlama faaliyetini gerçekleştirirken, PREMIUM Emlak profesyonellerinin yanı sıra, aynı zamanda bölgenizde etik çalışan diğer emlak firmaları da mülkünüze alıcı/kiracı adayı getirebilir.

Alıcı - Satıcı - Yatırımcı Veri Tabanı Bilgilendirmesi  

PREMIUM Emlak alıcı – satıcı – yatırımcı adaylarını veri tabanında düzenli olarak tutar. Gayrimenkulünüzün pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirirken, veri tabanında bulunan mülkünüzü satın almaya veya kiralamaya uygun olabilecek adaylara bilgilendirme yapar.

Hedef Profil Tanıtımı

Her gayrimenkulün alıcı kitlesi gayrimenkulün türü, yeri, bölgenin demografik yapısı, sosyoekonomik yapısına göre farklılık gösterebilir. Doğru hedef kitleye göre özelleştirilen ve yönlendirilen pazarlama faaliyetleri daha etkin ve hızlı sonuç alınmasını sağlar. PREMIUM Emlak mülkünüzün alıcı hedef kitlesini belirler ve pazarlama faaliyetlerini bu profilindeki alıcı ve yatırımcılara yoğunlaştırır.

Ofis İçi Tanıtım ve Safari Turu

 Gayrimenkulünüz ofisimizde tüm gayrimenkul danışmanlarımıza tanıtılır, gayrimenkulünüzün özellikler sayfası ofis tanıtım ekranlarımızda yayınlanır. Ayrıca ofisimizdeki diğer gayrimenkul danışmanlarımızın mülkünüzü tanıyabilmeleri, kendi uygun alıcı / kiracı müşterilerine, sizin mülkünüzü de alternatif olarak sunabilmeleri ve tanıtabilmeleri için, safari olarak adlandırdığımız tanıtım gezisi düzenlenir.

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları